Volná pracovní místa

E-COMMERCE SPECIALIST

Koho hledáme?

Do našeho nově vznikajícího oddělení hledáme posilu na pozici E-commerce Specialist. Ideální kandidát má zkušenosti s prostředím e-commerce, výborné komunikační dovednosti, je orientovaný na cíl a disponuje znalostí excel, csv, xml.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • podpora e-commerce klientely při tvorbě nabídky produktů
  • vytváření nabídky produktů
  • spolupráce s manažery obchodních oddělení
  • vytváření nových brandů
  • příprava contentu a jeho kontrola
  • nastavení obsahové stránky klienta
  • testování procesu

Co nabízíme?

  • pracoviště v centru Holešovic
  • práci v rozvíjející se společnosti
  • firemní notebook a telefon
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost home office
  • prostor pro kreativitu

Nástup je možný ihned, takže pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis!

CRM MARKETING SPECIALIST

Do našeho marketingového oddělení hledáme novou posilu na pozici CRM Marketing Specialist. Ideální kandidát disponuje strategickým myšlením, má zájem o data a nebojí se přicházet s vlastními nápady na zlepšení procesů.

Co je hlavní pracovní náplní?

  • tvorba, příprava a vyhodnocování e-mailingových kampaní
  • tvorba strategie komunikace pro nové i stávající klienty
  • interpretace datových reportů
  • práce s databází
  • A/B testování
  • tvorba a rozvoj zákaznické segmentace
  • hodnocení zákaznické zkušenosti

Co požadujeme po Vás?

  • znalost open rate, click-rate, ROI, exit rate a PNO
  • analytické myšlení
  • cit pro obsah
  • zájem o online marketing
  • schopnost prosadit řešení na základě vyhodnocení dat

Na co se můžete těšit?

  • pracoviště v Holešovicích
  • zajímavou práci na start upu
  • přátelský kolektiv
  • 3 sick days v roce
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

Zajímá Vás víc? Dejte o sobě vědět a zašlete nám své CV.

ON-LINE MARKETING SPECIALIST

Do našeho marketingového oddělení hledáme novou posilu na pozici On-line Marketing Specialist. Ideální kandidát disponuje výbornými komunikačními dovednostmi, analytickým myšlením, perfektní znalostí českého jazyka, dodržuje stanovené termíny a má estetické cítění.

  • tvorba on-line kampaní (PPC kampaně, e-mailing, sociální sítě), jejich nastavení, správa a vyhodnocení výkonnosti, reporting
  • práce s Google Ads, Sklik, Facebook Ads, RTBhouse, Adform, Affiliate marketing
  • správa účtů společnosti na sociálních sítí – Facebook, YouTube, Instagram